RADZAJ   PRZEPROWADZKI   BIAŁYSTOK                           Profesjonalnie   Sprawnie   Solidnie       


  

Home      Transport pianin
                                                                        

Transport pianin

  
transport pianinPianino to delikatny instrument muzyczny, który trzeba chronić przed uderzeniami, nieprawidłowym ustawieniem i transportem w nieprzystosowanym ku temu samochodzie.
 
Był taki przypadek, kiedy studenci akademii muzycznej pomagali swojemu koledze przewieźć pianino do nowego mieszkania. Ich zamiary były, oczywiście, bardzo szlachetne, lecz skończyły się, jak można się domyślić, niepowodzeniem. Pianino zostało uszkodzone, a jeden z pomocników miał poważne obrażenia. Żaden z nich nawet nie przypuszczał, że trzeba będzie nieść pianino po schodach, ponieważ do windy ono nie zmieściło się. Klatka schodowa była dosyć szeroka, ale pianino trzeba było znieść z czwartego piętra. Przyjaciele postanowili poradzić sobie "ilością", wzięli się za robotę we czwórkę, ale, niestety, nie myśląc o tym, jak to zrobić. Ościeżnica była dość szeroka, więc pianino bez problemu przeszło przez drzwi.
Studentom udało się dojść do drugiego piętra, gdy jeden z przyjaciół nie wytrzymał ciężaru i pianino spadło mu na nogę. W rezultacie student wylądował w szpitalu ze złamaniem nogi, a wrażliwy mechanizm pianina został uszkodzony. To z kolei pociągneło za sobą duże wydatki na jego naprawę.
 
Więc czy warto samemu brać się za transport pianin? Taka robota jak przewóz pianin wymaga doświadczenia i umiejętności. Po ustaleniu marki pianina i jego wagi profesjonalista musi ocenić zakres pracy, możliwość przejścia instrumenta przez drzwi, zmierzyć szerokość klatki schodowej i ułożyć plan pracy, dobierając odpowiednią ilość pracowników, sprzęt i materiały do jego zabezpieczenia oraz przymocowania pianina w samochodzie. Takie podejście do pracy potrafi zaoferować tylko profesjonalna firma, specjalizująca się w przewozie instrumentów muzycznych i posiadająca wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wybierając firmę, nie należy kierować się wyłącznie ceną usługi. Ważne są opinie tych, kto korzystał z oferty danej firmy. Trzeba również zwrócić uwagę na to, jakie samochody posiada wybrana firma i jak dawno działa w branży przeprowadzek. Każdy instrument muzyczny wymaga szczególnego podejścia w czasie przenoszenia i transportu. Takie podejście gwarantuje Państwu nasza firma transportowa.
 
 
powered by prot Hosting - Serwery

 
               
Transport Białystok
        przewóz akwarium                                      transport białystok
 
        przeprowadzka biura                                opakowania do przeprowadzek
  
        transport pianin                                          przeprowadzki i zwierzęta
 
        transport mebli                                przeprowadzka mieszkania
 
                                            
 
 
                                             Copyright©2010 Export Import Transport - F. Radzaj